• /ثبت قرارداد پشت درهای بسته از ترس کی‌روش!‌

  خبرگزاری فارس: 2 بازیکن ملی پوش امشب با ثبت قرارداد در هیئت فوتبال استان تهران رسما به عضویت تیم پرسپولیس در آمدند.

  خبرگزاری فارس: حسینی و ماهینی رسما پرسپولیسی شدند/ثبت قرارداد پشت درهای بسته از ترس کی‌روش!‌

  به گزارش خبرگزاری فارس، مسئولان تیم فوتبال پرسپولیس صبح امروز با محسن بنگر، ماهینی و سیدجلال حسینی به توافق رسیدند.

  برید ادامه مطلب دوستان عزیز

  ادامه مطلب
 • با عقد قراردادی یکساله
   

  خبرگزاری فارس: محسن بنگر با عقد قراردادی یکساله رسماً به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست.

  خبرگزاری فارس: بنگر رسماً به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست

  به گزارش خبرگزاری فارس، محسن بنگر مدافع فصل گذشته تیم فوتبال سپاهان اصفهان دقایقی قبل با عقد قراردادی یکساله رسماً به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست.

  وی قرارداد خود را در هیئت فوتبال استان تهران ثبت کرد.

 •  
  توافق اولیه حسینی، بنگر و ماهینی با رویانیان

  خبرگزاری فارس: سیدجلال حسینی، محسن بنگر و حسین ماهینی امروز با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس دیدار کردند.

  خبرگزاری فارس: توافق اولیه حسینی، بنگر و ماهینی با رویانیان

  به گزارش خبرگزاری فارس، محمد رویانیان امروز با سه بازیکن تیم های سپاهان و ذوب آهن جلسه داشت.

  جلال حسینی و محسن بنگر مدافعان سپاهان و حسین ماهینی مدافع ملی پوش ذوب آهن در جلسه با مدیرعامل پرسپولیس به توافقات اولیه دست یافتند.

  پرسپولیس پیش از این با محمد قاضی و شهاب گردان از ذوب آهن قرارداد امضا کرد.

 •  

  خبرگزاری فارس: منابع خبری از فرار سیف الاسلام قذافی، پسر دیکتاتور مخلوع لیبی از زندان به کمک ‌مشاور سیاسی خود خبر می‌دهند.

  خبرگزاری فارس: فرار سیف الاسلام قذافی از زندان

  به گزارش فارس، پایگاه خبری دنیا الوطن در خبری اعلام کرد که سیف الاسلام قذافی، پسر دیکتاتور مخلوع لیبی موفق شده است، از زندان خود فرار کند و هم اکنون در فرودگاه نیجر است.

  دنیا الوطن مدعی شده است که سیف الاسلام با کمک "محمد رشید"، ‌مشاور سیاسی خود موفق به فرار از زندان شده است.

  مقامات لیبی تاکنون در قبال انتشار این خبر واکنشی از خود نشان نداد‌ه‌اند.

 •  
  با عقد قراردادی ۲ ساله
  رضایی در پرسپولیس ماندنی شد

  خبرگزاری فارس: غلامرضا رضایی با عقد قراردادی ۲ ساله در تیم فوتبال پرسپولیس ماندنی شد.

  خبرگزاری فارس: رضایی در پرسپولیس ماندنی شد

  به گزارش خبرگزاری فارس، بعدازظهر امروز جلسه‌ای یکساعته بین محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و غلامرضا رضایی مهاجم فصل گذشته این تیم برگزار شد که در نهایت پس از توافق طرفین غلامرضا رضایی به مدت دو فصل دیگر در پرسپولیس ماندنی شد.

  رضایی قرارداد خود را فردا در هیئت فوتبال استان تهران ثبت خواهد کرد.

 • با ثبت قرارداد در هیئت فوتبال
  شهاب گردان رسما پرسپولیسی شد

  خبرگزاری فارس: دروازه‌بان فصل گذشته تیم ذوب‌آهن با حضور در هیئت فوتبال استان تهران قرارداد خود را با پرسپولیس به ثبت رساند.

  خبرگزاری فارس: شهاب گردان رسما پرسپولیسی شد

  به گزارش خبرگزاری فارس، مسئولان باشگاه پرسپولیس پس از مذاکره با شهاب گردان با این دروازه‌بان به توافق رسیدند. گردان امروز با حضور در هیئت فوتبال استان تهران قرارداد یکساله خود را با پرسپولیس به ثبت رساند.

  پرسپولیس پس از جدایی آودوکیچ و همچنین عدم نیاز به هوشیار و معمارزاده، گردان را به خدمت گرفت و به دنبال جذب یک دروازه‌بان دیگر هم است.

 • نوروزی پرسپولیسی ماند/ توافق اولیه محمد نوری با رویانیان

  خبرگزاری فارس: هادی نوروزی به مدت 2 سال دیگر قراردادش را با پرسپولیسی‌ها تمدید کرد.

  خبرگزاری فارس: نوروزی پرسپولیسی ماند/ توافق اولیه محمد نوری با رویانیان

  به گزارش خبرگزاری فارس، هادی نوروزی مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس پس از اینکه نامش در لیست 10 نفره دنیزلی وجود داشت مذاکراتی را با محمد رویانیان برای تمدید قراردادش انجام داد که در نهایت این بازیکن با عقد قراردادی داخلی 2 ساله در پرسپولیس ماندگار شد.

  همچنین محمد نوری جلسه‌ای را با رویانیان برگزار کرد و برای یک سال دیگر با مدیرعامل باشگاه به توافقات اولیه رسید.

  وی هنوز قراردادی با پرسپولیسی‌ها امضا نکرده و بستن تیمی قوی در فصل آینده را شرط تمدید قراردادش با پرسپولیسی‌ها اعلام کرده است.

 •  

  خبرگزاری فارس: حمید علی‌ عسگر پس از جلسه‌ با مسئولان باشگاه پرسپولیس به مدت دو سال دیگر در این تیم ماندنی شد.

  خبرگزاری فارس: علی عسگر در پرسپولیس ماند

  به گزارش خبرگزاری فارس، محمد رویانیان در راستای تمدید قرارداد 10 بازیکن فصل گذشته پرسپولیس که مورد تأیید دنیزلی قرار گرفته بودند جلسه‌ای با حمید علی‌عسگر برگزار کرد و این بازیکن با عقد قراردادی دوساله در پرسپولیس ماندنی شد.

  وی امروز با حضور در هیئت فوتبال استان تهران قرارداد خود را ثبت خواهد کرد.

 •  

   جامعه پیش از ظهور، جامعه‌ای مملوّ از فساد و بی‌بند و‌ باری‌های اخلاقی است، کردارهای حیوانی گروهی انسان‌نما، آن‌چنان فراگیر می‌شود که حالت عادّی به خود می‌گیرد. روایاتی که این وضع اخلاقی پیش از ظهور را بیان نموده‌اند، بسیار زیاد است.محمّد بن مسلم می‌گوید: به امام باقر(ع) عرض کردم: قائم شما چه وقت ظهور خواهد کرد؟ امام(ع) فرمودند: «آنگاه که مردها خود را شبیه زنان نمایند و زن‌ها شبیه مردان شوند، آنگاه که مردان به مردان اکتفا کنند و زنان به زنان.»
  ادامه مطلب
 •  
   

  خبرگزاری فارس: مدافع جدید پرسپولیس گفت: مطمئم امسال رویانیان تیم خوبی را خواهد بست و به همین دلیل نوید روزهای بسیار خوب در فصل آینده را به هواداران می‌دهم.

  خبرگزاری فارس: نوید روزهای خوبی را به هواداران می‌دهم/ از رقابت هراسی ندارم

  محمدرضا خانزاده در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس پس از عقد قرارداد با پرسپولیس گفت: همیشه یک پرسپولیسی بودم و همین موضوع باعث شد پس از پیشنهاد این تیم برای امضای قرارداد با سرخ‌پوشان درنگ نکنم.

  وی ادامه داد: رویانیان همه جوره به من لطف داشت. در واقع احساس کردم سردار آدم بسیار خوبی است و به همین دلیل پس از پیشنهادی که برای پیوستن به پرسپولیس به من دادند، به وی اطمینان کردم.

  مدافع جدید پرسپولیس که در تیم ملی زیر 22 ساله‌ها حضور دارد، تأکید کرد: مطمئنم امسال رویانیان تیم خوبی را خواهد بست و به همین دلیل نوید روزهای بسیار خوب در فصل آینده را به هواداران پرسپولیس می‌دهم.

  مدافع جدید پرسپولیس و فصل گذشته راه‌آهن گفت: از اینکه به تیم محبوبم پیوستم خوشحالم و به عنوان یک پرسپولیسی امیدوارم بتوانم پاسخ اعتماد هواداران را بدهم.

  خانزاده با بیان اینکه از رقابت هراسی ندارم، تأکید کرد: هدفم رسیدن به ترکیب اصلی پرسپولیس و سپس پوشیدن پیراهن تیم ملی است و برای رسیدن به این هدف تمام تلاش خود را خواهم کرد. توکلم به خداست و امیدوارم در این راه موفق باشم.

 •  

  خبرگزاری فارس: مدیر عامل باشگاه استقلال بنا به دلایل و مشکلاتی از مدیرعاملی استقلال استعفا کرد.

  خبرگزاری فارس: علی فتح‌الله‌زاده از مدیر‌عاملی باشگاه استقلال استعفا کرد

  به گزارش خبرگزاری فارس، علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال از سمت خود در این باشگاه استعفا کرد

  فتح الله زاده متن استعفای خود را تقدیم وزیر ورزش کرد.

   

  مدیرعامل باشگاه استقلال بنا بر مشکلاتی که پیش روی خود می دید از سمت خود کناره گیری کرد و از وزیر ورزش خواست تا هر چه سربعتر مدیر باشگاه استقلال انتخاب شود ، وی به دلیل مشکلات پیش روی عطای کار در این باشگاه را به لقایش بخشید تا وضعیت مدیریتی باشگاه استقلال دچار بحران شود.

 •  
   

  خبرگزاری فارس: مدافع جوان باشگاه راه‌آهن عصر امروز با عقد قراردادی 3 ساله به پرسپولیس پیوست.

  خبرگزاری فارس: مدافع راه‌آهن به پرسپولیس پیوست

  به گزارش خبرگزاری فارس، محمد رضا خانزاده مدافع راست فصل گذشته تیم فوتبال راه آهن تهران عصر امروز با عقد قراردادی 3 ساله به پرسپولیس پیوست.

  این مدافع که هم‌اکنون در جمع ملی‌پوشان زیر 22 سال تحت نظر علیرضا منصوریان قرار دارد در روزهای پایانی اردوی تیم ملی فوتبال ایران قبل از اعزام به ترکیه توسط کارلوس کی‌روش به تیم ملی دعوت شده بود.

  خانزاده علاوه بر پست دفاع راست، توانایی بازی در پست‌های دفاع وسط و هافبک دفاعی را هم دارد.

  قرارداد 2 سال اول این بازیکن قطعی و قرارداد سال سوم نیز به صورت توافقی امضا شده است.

 •  

  خبرگزاری فارس: مهرداد پولادی با رایزنی مسئولان باشگاه پرسپولیس در این تیم ماندنی شد.

  خبرگزاری فارس: پولادی در پرسپولیس ماندنی شد

  به گزارش خبرگزاری فارس، در هفته های اخیر خبرهایی مبنی برای جدایی مهرداد پولادی از پرسپولیس و انتقالش به تیم سپاهان منتشر شد، اما مسئولان باشگاه پرسپولیس با این بازیکن در اردوی تیم ملی وارد مذاکره شدند تا ادامه فعالیت این مدافع ملی پوش در جمع سرخ پوشان تداوم داشته باشد.

  یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در این زمینه اعلام کرد: پولادی با وجود همه شایعات یک سال دیگر با ما قرارداد دارد و بحث رفتن پولادی به سپاهان منتفی است و این بازیکن با توجه به بند قراردادی که با این باشگاه دارد و همچنین رضایتش از حضورش در پرسپولیس به کار خود ادامه خواهد داد.

  وی افزود: هواداران بابت پولادی هیچ گونه نگرانی نداشته باشند و بدانند که این بازیکن در فصل آینده نیز تیم را همراهی خواهد کرد.

 •  
  با فتح‌الله‌زاده کری می‌خوانم، تیم قوی می‌بندم
   

  خبرگزاری فارس: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: من اگر ۳ سال در این باشگاه بمانم مطمئن باشید این تیم را کاملاً حرفه‌ای و جهانی خواهم کرد.

  خبرگزاری فارس: رویانیان: ۳ سال بمانم پرسپولیس را جهانی می‌کنم/ خلعتبری خود را پرسپولیسی می‌داند
  ادامه مطلب
 • برنامه بازی های تیم ملی ایران :

  تیم ملی فوتبال ایران در حالی در نخستین دیدار خود در راه صعود به جام جهانی به مصاف ازبكستان می‌رود كه تیم میزبان تا به حال نتوانسته مقابل ایران برنده باشد. تیمهای ملی ایران و ازبکستان تا کنون سه بار به مصاف هم رفتند که دو بار تیم ملی کشورمان به برتری رسید و یک دیدار دو تیم با نتیجه مساوی به پایان رسید .
  ادامه مطلب
 •  

  خبرگزاری فارس: باشگاه نفت آبادان با 2 بازیکن برای عقد قرارداد به توافق رسید.

  خبرگزاری فارس: رحیمی و دغاغله خریدهای جدید نفت آبادان

  به گزارش خبرگزاری فارس، باشگاه نفت آبادان هنوز به طور رسمی با هیچ بازیکنی قرارداد امضا نکرده است اما آنها با مهدی دغاغله و ابوذر رحیمی به توافق رسیده‌اند و قرار است تا سه‌شنبه هفته پیش‌رو با این دو بازیکن قرارداد امضا کنند. این تیم همچنین به دنبال یک هافبک دفاعی از پرتغال و یک مدافع برزیلی است. از سهمیه آسیایی نیز دو بازیکن در پست‌های مهاجم و دروازه‌بان در نظر دارند اما آلبرتو کاستا سرمربی تیم نفت از باشگاه خواسته فعلا در جذب سهمیه آسیایی عجله نکنند و این سهمیه را حفظ کنند. کاستا 23 خرداد به ایران باز می‌گردد و از 25 همین ماه تمرینات تیم نفت آغاز می‌شود.

 •  
  خبرگزاری فارس: با نظر دنیزلی جواد کاظمیان به مدت دو سال دیگر در پرسپولیس ماندنی شد.
   
  خبرگزاری فارس: با عقد قراردادی دو ساله/ کاظمیان در جمع قرمزپوشان ماندنی شد

  به گزارش خبرگزاری فارس، مصطفی دنیزلی در ابتدای هفته جاری نام 10بازیکن را از بازیکنان فصل گذشته پرسپولیس برای عقد قرارداد جدید به باشگاه معرفی کرد که در بین انها نام جواد کاظمیان وجود نداشت. امادنیزلی در دومین مرحله از لیست تکمیلی خود نام جواد کاظمیان را به 10 بازیکن دیگر اضافه کرد.

  از همین رو رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امروز در جلسه‌ای با جواد کاظمیان شرکت کرد که در نهایت مهاجم فصل گذشته پرسپولیس با عقد قراردادی دوساله در این تیم ماندنی شد.

 •  

  خبرگزاری فارس: با تصمیم مسئولان باشگاه، پرونده تمدید قرارداد با آسمیر آودوکیچ در پرسپولیس منتفی شد.

  خبرگزاری فارس: پرونده آودوکیچ در پرسپولیس بسته شد/ دروازه‌بان جدید سرخ‌پوشان از آسیا می‌آید

  به گزارش خبرگزاری فارس، مصطفی دنیزلی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی نام 10 بازیکن فصل گذشته خود را به باشگاه ارایه کرد که نامی از آسمیر آودوکیچ دروازه‌بان بوسنیایی پرسپولیس که در لیگ قهرمانان آسیا عملکرد خوبی داشت،‌نبود.

  از همین رو پس از جمع‌بندی‌های انجام شده مقرر شد با این دروازه‌بان صحبت‌هایی برای ادامه فعالیتش در پرسپولیس به عنوان دروازه‌بان دوم انجام شود، اما پس از صحبت‌های مسئولان و عدم توافق در مبلغ قرارداد، مسئولان پرسپولیس از جذب این دروازه‌بان صرف‌نظر کردند تا پرونده این دروازه‌بان خارجی برای دنیزلی و شاگردانش بسته شود.

  پرسپولیسی‌ها قصد دارند با دروازه‌بانی از آسیا به عنوان دروازه‌بان خارجی و دوم پرسپولیس وارد مذاکره شوند.

  گفتنی است قرمزپوشان با شهاب گردان نیز به عنوان دروازه‌بان اول به توافقات اولیه رسیده‌اند.

 •  
  داوری: توافقات اولیه با مهدی رحمتی انجام شد / مس کهکشانی را‌ در لیگ ببینید

  رئیس هیئت‌مدیره باشگاه صنعت مس کرمان گفت: با امید به الطاف پروردگار و حمایت‌های پرشور هواداران، مس کرمان "کهکشان کویر" لیگ برتر دوازدهم است و مطمئناً در حد بلندای نام و غرور دیار کریمان روانه لیگ می‌شویم.

  خبرگزاری فارس: داوری: توافقات اولیه با مهدی رحمتی انجام شد / مس کهکشانی را‌ در لیگ ببینید
  ادامه مطلب
 •  

  به گزارش زیتون نیوز به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمد قاضی مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال ذوب آهن پس از ثبت قرارداد دو ساله خود با قرمزپوشان پایتخت، گفت: قول می دهم برای موفقیت سرخپوشان با تلاشی مضاعف بتوانم در خدمت باشگاه بزرگ پرسپولیس و هواداران پر شور آن باشم.
  وی افزود: پیش از این نیز ثابت کرده ام برای پیراهن تیمم ارزش زیادی قائلم و چون به عملکرد خودم اعتقاد دارم، امیدوارم فصل خوبی را در پرسپولیس پشت سر بگذارم و مطمئن باشید با برنامه آمده ام.
  قاضی در خصوص حضور ایمون زاید در پست خود تصریح کرد: برای من فرقی نمی کند با چه بازیکنی هم پست باشم اما ممکن است کادر فنی از سیستمی استفاده کند که با ایمون گلزنی کنیم.
  مهاجم جدید پرسپولیس در پایان گفت: بازیکن باید همیشه آماده بازی باشد و با عملکرد خوب خود، مربی را متقاعد کند که در ترکیب اصلی قرار گیرد. من آمده ام به پرسپولیس خدمت کنم و سطح فوتبالم را ارتقا بخشم. موفقیت و قهرمانی تیم پرسپولیس برایم مهم تر از گلزنی است

 • بائو به استقلال پیوست  
  تصویر خبر

  به گزارش زیتون نیوز به نقل از سایت رسمی تیم استقلال،  میثم بائو بازیكن فصل گذشته تیم فوتبال شهرداری تبریز، با عقد قراردادی یك ساله به استقلال پیوست. وی در جلسه ای با حضور دكتر فتح‌اله‌زاده مدیرعامل استقلال و علی امیری معاون باشگاه، شركت كرده و پس از توافق با مسئولان استقلال برای فصل بعد به این تیم پیوست. گفتنی است او اولین خرید فصل استقلال است.

 •  
   

  به گزارش زیتون نیوز به نقل از خبرگزاری فارس: سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: شنیده‌ایم پرسپولیس پیشنهاد یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومانی به بنگر و حسینی داده است.

  خبرگزاری فارس: پرسپولیس به بنگر و حسینی پیشنهاد یک میلیارد تومانی داده است

  رسول خوروش در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد مذاکره باشگاه سپاهان با مهرداد پولادی گفت: با این بازیکن صحبت کرده ایم اما هنوز تکلیفش با پرسپولیس مشخص نیست. تا آخر هفته معلوم می شود پولادی به سپاهان می آید یا خیر.

  وی در خصوص اینکه گفته می شود باشگاه سپاهان برای جذب ساموئل پیشنهاد اغوا کننده ای به استقلال داده است، عنوان کرد: اگر بخواهیم این بازیکن را بگیریم، خودم به میدان می روم! ما ساموئل را نمی خواهیم.

  سرپرست سپاهان با بیان این خبر که قرارداد مهدی جعفرپور هم با این تیم تمدید شد، گفت: فعلا در فکر تمدید قرارداد با بازیکنان خودمان هستیم و امروز هم قرار بود با چند نفر از بازیکنان خودمان صحبت کنیم که به دلیل سفر رحیمی به ترکیه این قرارها را لغو کردیم.

  خوروش درباره اینکه بنگر در مصاحبه ای عنوان کرده 99 درصد پرسپولیسی شده اظهار داشت: ما هم این شایعات را می شنویم و حتی شنیدیم که پرسپولیس پیشنهاد یک میلیارد و 150 میلیون تومانی به بنگر و سید جلال داده است و قرار هم هست آپارتمان با تمام تجهیزات به این بازیکنان داده شود. نمی دانیم پرسپولیس این پول ها را از کجا می آورد. ما این اخبار را شنیدیم و صحت و سقم آن را نمی دانیم. بنگر هنوز به ما نگفته در سپاهان نمی ماند و برای مذاکره قرار گذاشته ایم.

 •  

  خبرگزاری فارس: مهاجم لیبایی پرسپولیس برای تمدید قرارداد با این تیم به توافق رسید.

  خبرگزاری فارس: زاید با پرسپولیس به توافق رسید

  مدیر برنامه‌های ایمون زاید در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص جلسه روز گذشته با رویانیان، اظهار داشت:  همراه زاید به دیدار رویانیان رفتیم و با توجه به علاقه زاید به پرسپولیس و رضایت باشگاه، توافق اولیه برای تمدید قرارداد این بازیکن به مدت یک سال دیگر انجام شد.

  وی افزود: زاید پس از این موضوع به خارج از کشور سفر کرد و حدود یک ماه دیگر به تهران می‌آید و قرارداد رسمی‌ خود را امضا خواهد کرد.

 •  
  یکشنبه با باشگاه نفت سر مسایل مالی حرف می‌زنم
   

  خبرگزاری فارس: گزینه سرمربیگری تیم فوتبال نفت تهران گفت: تا امروز پیشنهادی از باشگاه پرسپولیس نداشته‌ام.

  خبرگزاری فارس: ابراهیم‌زاده: تا امروز پیشنهادی از پرسپولیس نداشته‌ام

  منصور ابراهیم‌زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد شایعه پیشنهاد باشگاه پرسپولیس گفت: نمی‌دانم چنین مسایلی را از قول چه کسی می‌نویسند. تا جایی که من می‌دانم دنیزلی قراردادی یک سال و نیمه با باشگاه پرسپولیس دارد. تا امروز پیشنهادی از باشگاه پرسپولیس نداشته‌ام.

  وی در مورد اینکه وضعیت قراردادش با نفت تهران به کجا رسید، اظهار داشت: روز یکشنبه به تهران می‌آیم تا در مورد مسایل مالی و قراردادی با باشگاه نفت کارم را نهایی کنم زیرا هنوز در مورد مسایل مالی باشگاه نفت صحبت نکرده‌ام. قرار است روز یکشنبه که سایر اعضای هیئت مدیره باشگاه نفت هم هستند در مورد مسایل مالی حرف بزنم.

 •  

  به گزارش زیتون نیوز به نقل از خبرگزاری فارس: سرپرست تیم فوتبال سپاهان از تمدید قرارداد با هافبک برزیلی این تیم خبر داد.

  خبرگزاری فارس: جانواریو با سپاهان تمدید کرد/ برادر سید جلال حسینی این هفته در باشگاه

  رسول خوروش در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره بازیکنانی که قراردادشان با سپاهان به پایان رسیده، اظهار داشت: سید جلال حسینی، رحمان احمدی، محسن بنگر، مهدی کریمیان، هاشم بیک زاده، مهدی جعفرپور، احمد جمشیدیان قراردادشان با این به پایان رسیده اما کرانچار این بازیکنان را می خواهد و ما هفته پیش رو با این بازیکنان وارد مذاکره می شویم.

  وی افزود: قرارداد جانواریو هم به پایان رسیده بود اما پس از توافق با این بازیکن قرارداد وی تمدید شد.

  سرپرست تیم سپاهان در مورد اینکه گفته می شود محسن بنگر و سید جلال حسینی می خواهند به پرسپولیس بروند، گفت: قرار است برادر سید جلال این هفته به باشگاه بیاید و با او صحبت کنیم. با بنگر هم حرف زده ایم و او هم قرار است به باشگاه بیاید. ما با آنها مذاکره می کنیم و اگر نخواستند بمانند به زوری آنها را حفظ نمی کنیم.

  وی در ارتباط با شروع تمرینات سپاهان گفت: کرانچار فردا به مدت سه هفته به کرواسی می رود و از 27 خرداد تمرینات خود را در اصفهان آغاز می کنیم.

عکس

درباره سایت

 • به وب سایت زیتون نیوز خوش آمدید

آخرین عناوین

عکس

نویسندگان

نظرسنجی

 • عملکرد دولت دکتر حسن روحانی را طی این دوره ریاست جمهوری چگونه ارزیابی می کنید؟

زیتون نیوز

زیتون نیوز اخبار و اطلاعات جالبی را در اختیار کاربران قرار می دهد

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic