• یک آدم ‌خوار: گوشت دختران خوشمزه‌تر است ! + تصاویر
   
  یک روانپزشک که در سال ۱۹۳۴ با این پیرمرد ۶۶ ساله مصاحبه کرد در پرونده وی می نویسد کاری نبود که آلبرت فیش نکرده باشد. فیش یک نقاش ساختمان و پدر ۶ فرزند علاوه بر قتل و اذیت و آزار کودکان، آدمخوار نیز بود. اینگونه ادعا می شود که فیش به بیش از ۱۰۰ کودک حمله کرده است.

  به گزارش پرشین لود؛ مسائلی راکه وی در جریان اعترافاتش در دادگاه افشا کرده به حدی تکان دهنده بود که دادستان ها از بلند خواندن دادخواست در دادگاه ابا داشتند. آلبرت فیش در واشنگتن به دنیا آمد و پدرش ، یک ناخدا در زمان تولد وی ۷۵ سال سن داشت. تعدادی از اعضای خانواده فیش دچار اختلالات روانی بودند. یک برادر وی بشدت روانی و برادر دیگرش الکلی بود.
  [تصویر: i19245_AlbertFish1.jpg]
  [تصویر: i19244_AlbertFish5.jpg]

  پدر فیش هنگامی که وی ۵ ساله بود درگذشت و وی را به یتیم خانه فرستادند و وی بارها از یتیم خانه گریخت. فیش در ۴۹ سالگی با حادثه یی روبرو شد که زندگی وی را تغییر داد. زنش با ترک وی به سراغ مردی دیگر رفت. پس از آن بود که شخصیت وی بتدریج دگرگون و رفتارش بشدت عجیب و خصمانه شد. قربانی وی کودکانی بودند که جذب رفتار مهربان و پدرانه وی می شدند، هیولایی که شکنجه های غیرقابل تصوری را بر روی قربانیان خردسال خود به کار گرفت. وی به جمع آوری اخبار مربوط به آدمخوارانی چون فریتز هارمن معروف به «خوناشام هانوور» علاقه داشت. فیش در سال ۱۹۲۸ علاقه اش به خوردن گوشت انسان را نمایان کرد و در آن سال دختری ۱۲ ساله به نام گراس باد را قربانی این عادت عجیبش کرد.

  گراس فرزند پدر و مادری بود که فیش را می شناختند و به وی اعتماد داشتند. والدین گراس هنگامی که با پیشنهاد فیش برای بردن دخترشان به یک جشن روبرو شدند، مقاومتی نکرده و به وی اجازه چنین کاری را دادند. فیش به جای اینکه گراس را به جشن ببرد، به کلبه خود در وچستر کانتی نیویورک برده و دختر ۱۲ ساله را خفه کرده، سر بریده و بدنش را مثله کرد. سپس قطعات بدن وی را در داخل قابلمه انداخته و با پیاز و هویج پخت!! فیش پس از این جنایت ناپدید شد، چندین سال بعد خانواده گراس نامه یی را از فیش دریافت کردند که در آن وی آنچه را که بر سر دختر آنها آورده بود، جز به جز تشریح کرد. ماموران با استفاده از آدرس روی پاکت نامه توانستند فیش را در خانه یی اجاره یی در مانهاتان به دام اندازند.

  فیش دستگیر و سریعا محاکمه شد. هیات منصفه سابقه روانی وی را نادیده انگاشته وی را به اعدام با صندلی الکتریکی محکوم کرد. عکسبرداری با اشعه ایکس از وجود ۲۹ سوزن در کشاله ران وی خبر داد که وی طبق عادت به بدن خود فرو می کرد. فروکردن سوزن به بدن قربانیان از جمله علاقه مندی های فیش بود. فیش در ۱۶ ژانویه سال ۱۹۳۶ اعدام شد. وی پیش از اعدام حتی به مامور اجرای اعدام خود کمک کرد تا کمربندهای صندلی الکتریکی را به پاهایش ببندد. آخرین جمله یی که وی به زبان راند این بود: من سالها پیش در خشکسالی که در چین روی داد، به خوردن گوشت انسان علاقه مند شدم . خیلی خوشمزه است . گوشت دختران لذیذتر از پسران کوچولو است
 •  
   
  آزار جنسی مجریان در شبکه سعودی (+عکس)
   
   
  طی چند وقت اخیر آزار و اذیت و سوء استفاده جنسی از مجریان و کارکنان شبکه های ماهواره ای جهان عرب به شدت افزایش یافته به طوری که هر از چند گاهی یکی از اخبار مربوطه در این زمینه به جنجالی بین المللی یا یک رسوایی اخلاقی برای یک شبکه ماهواره ای تبدیل می شود.
  [تصویر: 1300719509_78637_838.jpg]
  به گزارش تابناک، در جدید ترین خبر در این باره خانم “رجاء اقصابنی” مجری سرشناس شبکه ماهواره ای روتانا که یکی از سرشناس ترین شبکه های ماهواره ای تخصصی موزیک در جهان عرب است، مورد آزار و اذیت جنسی مدیران ارشد این شبکه قرار گرفت از همین رو برای فرار از دست آنان این شبکه را ترک کرد.

  وی که یک مراکشی تبار است، پس از خروج از روتانا طی گفتگویی به حمله شدید و انتقاد از مدیران این شبکه ماهواره ای پر بیننده پرداخت و گفت: تنها عاملی که به خاطر آن روتانا را ترک کردم، رفتارهای غیر اخلاقی مدیران این شبکه بوده است.

  “رجاء اقصابنی” در گفتگو با مجله “لاله فاطمه” چاپ مراکش، گفت: آزار و اذیت جنسی تنها یک بار و توسط یک مدیر انجام نگرفت بلکه بسیاری از مدیران روتانا به کرات رفتارهای غیر اخلاقی از خود نشان می دادند به گونه ای که دیگر تحمل آن فضا برایم محال شد. در این اواخر حتی برخی از آنان از من خواستند که در برخی سفرها آنان را همراهی کنند. اهدافی که داشتند کاملا برایم روشن بود.

  وی افزود: البته من هر بار بهانه ای می آوردم و درخواست آنان را رد می کردم زیرا به دلیل سرشناس بودن در صورت ارتکاب کوچک ترین رفتار غیر متعارف، همگان متوجه می شدند و من از این مسأله به شدت نگران هستم.

  گفتنی است شبکه ماهواره ای روتانا یکی از چندین شبکه ماهواره ای متعلق به شاهزاده “ولید بن طلال” است. وی ثروتمند ترین شاهزاده سعودی و ثروتمند ترین مرد جهان عرب و یکی از ده فرد ثروتمند جهان به شمار می رود. شبکه خبری العربیه نیز یکی دیگر از شبکه های ماهواره ای وابسته به این شاهزاده سعودی است.
 • ببخشید قبله از کدوم طرفه؟+عکس
   
  [تصویر: br39k73ir4lgf6u649r.jpg]
 • به نوشته دیلی میل : «دنان» که با جنسیت مذکر متولد شده است حالا می تواند مثل دخترها لباس بپوشد و موهایش را بلند کند، او می گوید هنوز هم در مدرسه بچه ها اذیتش می کنند و یادش می اندازند که پسر بوده است.

  این دختر هشت ساله ی تغییر جنسیت داده، سوژه ی جدید برنامه های تغییر جنسیت کودکان است.

  روز چهارشنبه این دختر در برنامه ی ویژه ی «کودکان و نوجوانانی که فیزیک بدنی شان مخالف جنسیت حقیقی آنهاست» روی صحنه رفت و در شبکه ی سی ان ان با آندرسون کوپر مصاحبه کرد.  «همکلاسی هایم می گفتند که من یک پسر بوده ام و این واقعا غمگینم می کرد»

  والدین دانان که در این برنامه شرکت کرده بودند به مجری گفتند: «متوجه نشدیم پسر کوچکمان چه مشکلی داشت اما از سن دو سالگی ناگهان شروع به اصرار کرد که یک دختر است نه پسر»

  در سن شش سالگی او واقعا از اینکه مجبور بود پسرانه رفتار کند احساس ناراحتی می کرد و حتی سعی کرد خودش را بکشد.

  در مدرسه او را اذیت می کردند و حتی معلم ها از وی حمایت نمی کردند آنها معتقد بودند رفتار عجیب او در مدرسه ایجاد اختلال میکند.  پس از آن پزشکان یک دی وی دی در اختیار آنها قرار دادند و از این طریق والدین او متوجه شدند فرزندشان به مشکل نقص جنسیتی مبتلا است و اینکه در همین سنین کودکی امکان تغییر جنسیت برای وی وجود دارد. بدین طریق بود که موافقت نمودند از طریق عمل جراحی فرزندشان زندگی را که خود خواهان آن است به دست بیاورد.

  دنان می گوید حالا از زندگی خود خیلی راضی است و به نظر او همه چیز سر جای خود قرار گرفته است.
 • رسوم و سنت ها از آن دسته پدیده هاییست که در هر گوشه از این کره خاکی حکایت خاص خود را دارد. مردم هر گوشه از زمین پهناور با گرامیداشت سنت های خود به نوعی به گذشتگانشان احترام می گذارند.

  معمولا اجرای سنت ها و آداب و رسوم در سراسر دنیا کاری پسندیده به شمار می آید و مردم نسل اندر نسل و سینه به سینه آن را به نسل های بعدی خود انتقال می دهند که سنت شان از بین نرود.

  اما حکایت خطرناک ترین سنت های دنیا که حتی بعضا تلفات و خسارت های فراوان به چای گذاشته، داستانی خواندنی است که در این گزارش آن را می خوانید:

  1.  خوشامد گویی ناهنجار به دبیرستانی های تازه وارد، آمریکا


  در این رسم خطرناک که در اصطلاح Hazing  گفته می شود، کسانی که تازه وارد کالج شده اند، با صحنه های نه چندان خوشایندی مواجه می شوند. در این خوشامد گویی نامتعارف تازه واردها به چیزی بسته می شوند و با شوخی های خطرناک، آزار و اذیت و حتی آب پاشی مورد استقبال با سابقه تر ها قرار می گیرند. با اینکه اجرای این رسم ممنوع شده و حتی یک کشته هم برجای گذاشته اما اجرا کنندگان حاضر نیستند، دست از این کار خطرناک خود بکشند.
   
                               جزئیات بیشتر در ادامه مطلب
  ادامه مطلب
 • در حالی که هنوز خبرهای مربوط به دادگاه آمنه بهرامی دختری که قربانی اسیدپاشی خواستگار کینه توز خود شد و زیبایی و بینایی خود را برای همیشه از دست داد به پایان نرسیده، خبر می رسد یک زن جوان دیگر البته این بار در کرمانشاه به سرنوشتی مشابه دچار شده است.

   این بار هم یک جوان خواستگار وقتی با پاسخ منفی زن جوان مطلقه کرمانشاهی برای ازدواج رو‌به‌رو شد، با اسیدپاشی از وی انتقام گرفت.

  رسیدگی به این پرونده شامگاه اول مهر امسال در پی تماس مردمی مبنی بر اسیدپاشی در خیابان رودکی کرمانشاه در دستورکار ماموران پلیس امنیت قرار گرفت. ماموران با اعزام به محل در تحقیق از همسایه‌ها متوجه شدند فرد نقابداری به زن جوان حمله‌ور شده و پس از اسیدپاشی فرار کرده است. پس از حادثه نیز یک مرد جوان به زن مصدوم نزدیک شده و با ادعای این که شوهر اوست وی را به بیمارستان منتقل کرده است.

  با شروع تحقیقات در این زمینه ساعاتی بعد یکی از مسوولان بیمارستانی در کرمانشاه با مرکز پلیس تماس گرفت و خبر داد مرد غریبه‌ای، زنی را که مورد اسیدپاشی قرار گرفته به بیمارستان آورده و آنها به وی مظنون و مانع خروج او از بیمارستان شده‌اند. در پی این تماس، ماموران مرد جوان را دستگیر و به مرکز پلیس منتقل کردند. مرد جوان خود را همسر زن مصدوم معرفی و عنوان کرد نمی‌داند چه کسی به صورت همسرش اسید پاشیده است.
  متهم، خواستگار شاکی بود

  در مرحله بعدی تحقیقات، خانواده زن آسیب‌دیده شناسایی و به پلیس اطلاعات ـ امنیت استان کرمانشاه احضار شدند. آنها گفتند مرد متهم، شوهر دخترشان نبوده و فقط چند بار به خواستگاری او آمده است.

  با به دست آمدن این اطلاعات، روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد و با دستور قضایی بازپرس شیرزادی، رئیس شعبه 9 دادسرای کرمانشاه، تحقیقات وی‍ژه‌ای از متهم آغاز شد.این در حالی بود که مسوولان بیمارستان اعلام کردند زن جوان به شدت آسیب دیده و احتمال کورشدن وی وجود دارد.

  آخرین ملاقات شاکی با متهم

  در ادامه تحقیقات معلوم شد مرد 23 ساله‌ای خواستگار زن آسیب‌دیده بوده و از وی پاسخ منفی شنیده است و شب حادثه نیز در تماس با زن جوان از او خواسته تا برای آخرین بار با او ملاقات کند. در جریان این ملاقات هم زن جوان به درخواست ازدواج او پاسخ منفی داده و خواسته است برایش مزاحمت ایجاد نکند.

   در این هنگام وقتی آنها از هم دور شده‌اند فرد نقابداری بلافاصله به او حمله کرده و پس از اسیدپاشی متواری می‌شود. با توجه به این که متهم همچنان اسیدپاشی را انکار می‌کرد، سرانجام اوایل آبان‌ماه در ادامه بازجویی‌های پلیسی مدعی شد با اجیر کردن یکی از دوستانش، نقشه اسیدپاشی را عملی کرده است.

  اعتراف به اجیر کردن اسیدپاش

  متهم در اظهاراتش به پلیس گفت: زن جوان ـ مصدوم حادثه ـ دختر یکی از همسایه‌های قدیمی‌مان بود. 2 ماه پیش از حادثه متوجه شدم او از شوهر معتادش جدا شده و همراه دختر 9 ساله خود با پدر و مادرش زندگی می‌کند. ابتدا در خیابان برای این زن ایجاد مزاحمت می‌کردم تا این که تصمیم به ازدواج با وی گرفتم. وی اضافه کرد:

  زن جوان و خانواده‌اش و حتی خانواده خودم راضی به این وصلت نبودند و هر بار از آنها پاسخ منفی می‌شنیدم. بنابراین برای انتقام گرفتن از زن جوان، از یکی از دوستانم خواستم با تهیه اسید، به محل قرار من با زن جوان بیاید و با اسید به وی حمله‌ور شود.

  در پی اعتراف متهم، نقابدار اسیدپاش نیز چند روز پیش دستگیر شد.متهم با انتقال به مرکز پلیس به اسیدپاشی اعتراف کرد و گفت: از سوی جوان خواستگار اجیر شده است.

  بنابر این گزارش، 2 متهم پرونده با قرار قانونی از سوی بازپرس شیرزادی، رئیس شعبه 9 دادسرای کرمانشاه روانه زندان شدند. تحقیقات تکمیلی از آنها ادامه دارد.
 • توهین به علی دایی در کنسرت محسن یگانه

   

   عکس  تیکه به علی دایی در کنسرت برج میلاد

  پرشین وی در گزارشی به نقل از گل نوشت: یکشنبه شب ، یگانه روی سن سالن برج میلاد وقتی که می خواست میهمان ویژه کنسرت خود را به حاضرین معرفی کند اتفاق ناخوشایندی رخ داد.
  یگانه با جملاتی مثل « ستاره همیشگی فوتبال » و « بازیکن همیشه بزرگ » در حال معرفی اسطوره فوتبال ایران بود که یک لحظه مکث کوتاهی کرد تا پس از آن علی دایی را صدا بزند .
  به گزارش سایت گل و به نقل از روزنامه تماشا، در هنگام همین مکث کوتاه یکی از حاضران در کنسرت با صدای بلند گفت : « ول کن این فوتبالیست ها رو . آخرش همه میشن شیث و نصرتی ! خود تو عشقه ! »

  عجیب آنکه عده ای از حاضران هم شروع به تشویق این فرد کردند . یگانه هم که مدیریت سالن را از دست داده بود برای لحظاتی عاجز مانده بود و توانایی هیچ کلامی را نداشت .
  او انگشتش را مقابل دهانش قرار داد و از ان فرد خواست که سکوت کند ! در این لحظه علی دایی هم که به همراه همسرش در سالن حضور داشت به نشانه تاسف سرش را تکان داد !
  ثانیه هایی بعد بقیه حاضران در سالن با تشویق شدید دایی سعی کردند که این بی احترامی را از دل او در بیاورند و دایی پس از دیدن واکنش مثبت و استقبال مردم باه احترام علاقه مندانش بلند شد و برای همه دست تکان داد .

  علی دایی در زمان مربیگری اش در پرسپولیس دو بار به دلایل غیرفنی شیث رضایی را از تیم اخراج کرده بود.
 • برخی تاکسیها فقط برای خوشگل ها ترمز می‌کنند
   
  گاهی وقت‌ها یك تاكسی برای کسی که خوشگل باشد ترمز می‌كند. پیرزن باشد گازش را می‌گیرد و می‌رود. اما حضرت موسی برای زیبایی دخترها به آنها کمک نکرد.

  به گزارش برنا، حجت الاسلام والمسلمین قرائتی در جلسات درسهایی از قرآن که این هفته از تلویزیون پخش می‌شود درباره " كیمیای اخلاص(۲)" سخن گفته است.


  قرائتی در ابتدای این سخنرانی با اشاره به معنای اخلاص درباره اهمیت آن در زندگی انسانها گفت: می‌گویند كیمیا را به مس بزنند طلا می‌شود. این چه كیمیایی است؟ یك چیزی به نام نیت داریم كه این نیت می‌تواند كارها را ۱۸۰ درجه عوض می‌كند. یعنی نیت خوب، كار بد را هم خوب می‌كند. شما به یك جنایتكار سلام كنی، فكر می‌كنی آدم خوبی است، به شما ثواب می‌دهند. چون شما نمی‌دانستی جنایتكار است، فكر می‌كردی آدم خوبی است. یعنی با نیت خوب به آدم بد هم سلام كنی اجر داری.
   
   
  جزئیات تکمیلی در ادامه مطلب
  ادامه مطلب
 • عکس/ صدام و همسرش در روز ازدواج
   
  در حالی که این روزها سالگرد اعدام «صدام» دیکتاتور سابق عراق است، تصاویری دیدنی و منتشر نشده از روز ازدواج وی و همسرش «ساجده طلفح» منتشر شده است.

 • تصویری بی نظیر از جمکران
  عکس: علیرضا شاطری
   
   
 • تافته جدا بافته
   
  حسین شریعتمداری - یادداشت مهمان
   
  یا تنها منافع شخصی و مادی خود را در نظر داشته اید و یا از درك رسالت نمایندگی آگاه نبوده اید.
   
  ۱- اوایل دهه ۶۰ بود. «حاج مجید» یكی از برادران پاسدار از چند روز قبل خبر داده بود كه پدرش قصد فروش اتومبیل شخصی خود را دارد و می گفت از آنجا كه ماشین سالم و رو به راهی است و قیمت مناسبی نیز دارد، ترجیح می دهم یكی از برادران سپاه خریدار آن باشد. آن روز یكی از همكاران سپاهی وارد اتاق محل كارمان شد و گفت كه برای خرید خودروی مورد اشاره آمده است. اما، حاج مجید بعد از حال و احوال، لبخندی دوستانه تحویل او داد و با پوزش گفت؛ فعلاً از فروش خودرو منصرف شده است. بعد از خداحافظی و خروج برادری كه برای خرید آمده بود، نگارنده كه شاهد گفت وگوی آنها بودم با تعجب از حاج مجید پرسیدم؛ مگر قصد فروش نداشتی؟ و پاسخ شنیدم كه مگر تلكس های محرمانه امروز را ندیده ای؟ و سپس برگه تلكس خبری محرمانه ای را نشانم داد كه در آن آمده بود؛ از هفته آینده، بنزین سهمیه بندی شده و با كوپن توزیع می شود. حاج مجید توضیح داد كه با سهمیه بندی بنزین، قیمت خودرو به شدت كاهش می یابد و گفت؛ این خبر، «امانت نظام» است و به دلیل مسئولیتی كه برعهده داریم در اختیار ما قرار گرفته است، بنابراین حق نداریم از این خبر در امور شخصی خود استفاده كنیم و پرسید؛ آیا این خیانت در امانت نیست؟!
   
   
  جزئیات تکمیلی در ادامه مطلب
  ادامه مطلب
 • عکس/ نیم کیلوباش ولی مرد باش
   
   
 • اتومبیل فراری طلای فرزند پادشاه عربستان+ عکس
   
  درحالی‌که عربستان یکی از بالاترین میانگین‌های فقر و بیکاری در میان کشورهای جهان را به خود اختصاص می‌دهد، به تازگی تصاویری از خودروی فراری تمام طلای یکی از شاهزادگان سعودی منتشر شده تا بر تفاوت طبقاتی و حیف و میل ثروت‌‌های ملی این کشور بیش از پیش تاکید کند.

  به گزارش فارس، با این که عربستان سعودی کشوری نفت‌خیز است و بیشترین ذخایر نفتی جهان (۲۵ درصد) را در اختیار دارد؛ اما به دلیل فساد حاکمان آن ۲۰ درصد مردم این کشور در فقر بسر می‌برند.

  این درحالی است که منابع غیررسمی، نرخ بیکاری در این کشور را ۲۵ درصد اعلام و تاکید کرده‌اند، اکثر بیکاران را قشر جوانان دانشگاهی تشکیل می‌دهند.

  این منابع با اشاره به این که براساس آمار منتشره در سال ۲۰۱۰ میلادی ۷۰ درصد مردم عربستان از داشتن مسکن محروم بوده و به دلیل کمبود در آمد و گرانی توان خرید خانه را نداشته‌اند، تاکید کردند: پس از فقر، تورم و فساد از جمله بزرگ‌ترین مشکلات موجود در عربستان سعودی است.

  در چنین شرایطی به تازگی تصاویری از خودروی یکی از شاهزادگان آل سعود منتشر شده است، نکته قابل توجه در این تصاویر که یک خودروی فراری را نشان می‌دهند، این است که این خودرو تماما از طلا ساخته شده است.

  این خودرو طلای فراری از آن شاهزاده بدر بن عبد العزیز بیستمین فرزند ملک عبد العزیز، پایه‌گذار عربستان سعودی جدید است تا ضمن تاکید بر تفاوت طبقاتی فاحش موجود در این کشور نحوه حیف و میل درآمدهای میلیاردها دلاری حاصل از فروش نفت توسط خاندان آل‌سعود را به تصویر بکشد.

  بدر بن عبد العزیز ۷۹ ساله فرزند ملک عبد العزیز از "هیا" دختر سعد السدیری است که پیش از این نایب رئیس گارد ملی عربستان بود.

  گفتنی است، ماشین فراری جزو ۱۰ ماشین گران‌ قیمت جهان است و یک ماشین فراری عادی قیمتی بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان دارد، حال در نظر داشته باشید، یک دستگاه فراری فول امکانات و مجهز به سیستم‌های روز ۱۷ میلیارد تومان قیمت دارد، حال محاسبه کنید، یک خودروی طلای فراری چه قیمتی دارد؟   
   
 • مروری بر اقدامات تاسف‌بار اقتصادی مجلس هشتم
   
   
  در شرایطی که مشکلات اقتصادی نظیر شغل و مسکن از مهمترین دغدغه‌های امروز جامعه به شمار می‌رود و رهبر معظم انقلاب بارها بر اهتمام مسئولان به رفع آن تاکید کرده‌اند، اما نمایندگان مجلس هشتم در آخرین هفته‌های عمر خود بازهم به فکر تامین مالی خود و مدیران سیاسی کشور که طبعا جزو طبقه متوسط به بالا هستند، افتادند.

   
   
   
  به گزارش جهان نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی ‌روز ۲۳ آبان طرحی را تصویب کردند که به "نقطه سیاه" جدیدی در کارنامه مملو از انتقاد مجلس هشتم تبدیل شد و حتی برخی آن را "دوشنبه سیاه" خانه ملت نامیده اند.

  در این روز ۱۹۵ نماینده در صحن علنی مجلس حاضر بودند که ۱۲۲ نفر از آنان به طرح استفساریه ای تبصره ۳ مواد ۷۱ و ۱۱۷ قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب ۱۳۸۶ رای مثبت دادند تا حقوق همه مدیران سیاسی که حتی فقط با ۲ سال سابقه کاری، "مادام العمر" شود. و پس از بازنشستگی هم ۸۰ درصد حقوق زمان فعالیتشان را دریافت کنند.

  اما این تنها عملکرد تاسف بار مجلس هشتم نیست و کارنامه اغلب نمایندگان این دوره پر از اقداماتی است که بارها انتقاد افکار عمومی و فعالان سیاسی و دانشگاهی را برانگیخته است.
   
  جزئیات بیشتر در ادامه مطلب
  ادامه مطلب
 •  

   

  رها کردن زن بیمار درخیابان توسط خانواده/عکس

   
  جزئیات بیشتر در ادامه مطلب

  ادامه مطلب
 •  

  مایلی کهن عامل سکته ناصر حجازی بود

  نمی شود رو به روی آتیلا حجازی نشست و صحبتی درباره پدرش نکرد. پدری که آنقدر در زندگی پسرش تاثیرگذار بوده که آتیلا هنوز هم تحت تاثیر درگذشت اوست.

  در مصاحبه با فرزند ارشد ناصر حجازی تلاش زیادی کردیم که بیشتر درباره خودش و استقلال حرف بزنیم اما خیلی سخت است مقابل یکی از افراد نزدیک به ناصر حجازی نشست و درباره او سوالی نپرسید. آتیلا چند روز قبل در ظهر یک روز پاییزی میهمان تماشا بود و درباره پدرش، استقلال و آینده کاری خودش حرف های جالبی زد.

   
  جزئیات بیشتر در ادامه مطلب
  ادامه مطلب
 •  
  وقتی احمدی‌نژاد درس عدالت و آزادی می‌دهد
   
   
   
  رئیس​جمهور در نخستین اجلاس وحدت و انسجام ملی جوانان ایرانی، پای تخته
   
   سیاه رفت و با گچ درس آزادی و عدالت را روی آن تشریح کرد.
   

 •  

  جنگ به طور رسمی آغاز شد

  فارس: روایت «خدیجه میرشکار» همسر شهید حبیب شریفی از فرماندهان سپاه است که در آغازین روزهای جنگ در سوسنگرد به شهادت رسید. «میرشکار» ۲ سال در اسارت به سر برد و سرانجام در سال ۶۱ به علت جراحات شدید مبادله شد.

  ماه های اول پیروزی انقلاب اسلامی بود که کردستان شلوغ شده بود و ضد انقلاب در آن جا فعالیت می کرد. البته اطراف بستان خبری از این برنامه ها نبود. مردم از پیروزی انقلاب اسلامی و رسیدن به آرزویشان خوشحال بودند. بستان شهر کوچکی بود، اما صدای انقلاب به آنجا رسیده بود و مردم هم چون دیگر نقاط کشور، فضا و حال و هوای جدید را احساس می کردند. من در خانواده ای مذهبی زندگی می کردم. پدرم روحانی بود. ما در منزل یک حسینیه داشتیم و پدرم امام جماعت مسجد جامع شهر بستان بود. ما قبل از انقلاب هم برنامه های مذهبی زیادی داشتیم که یکی از دلایلش همان حسینیه داخل منزلمان بود که رفت و آمد روحانیان و مذهبی ها آنجا زیاد بود و مردم هم برای رفع و رجوع مسائل دینی شان به آنجا رفت و آمد داشتند.با پیروزی انقلاب، این برنامه ها بیشتر شد و روحانیان از نقاط دیگر کشور برای تبلیغ به آنجا می آمدند.تا این که کم کم جریان هایی مانند کردستان روی داد. بیشتر مردم با انقلاب بودند و دوست نداشتند مرزهایشان مورد تعرض قرار گیرد.

  *جنگ به طور رسمی آغاز شد...

  ادامه مطلب
 •  

  آقای احمدی نژاد! قانون فامیل و مقام نمی شناسد

  شفاف: اختلاس ۳ هزار میلیاردی هنوز در صدر اخبار قرار دارد و ماجرای آن بین عموم مردم دهان به دهان می‌چرخد. در حالی که افکار عمومی درانتظار این است که متهمان اصلی این ماجرا معرفی شوند، تنش بین قوه قضاییه و قوه مجریه ادامه دارد.

  چهاردهم آبان بود که در جشنواره شهید رجایی، محمود احمدی‌نژاد درسخنانی از روند رسیدگی به پرونده اختلاس اخیر انتقاد کرد و گفت: «تخلفی در یک بانک خصوصی رخ داده و عده‌ای خارج از نظام بانکی تخلفاتی مرتکب شده‌اند. اصل تخلف، خارج از نظام بانکی رخ داده و در این میان افرادی از سوی قوه‌قضاییه بازداشت و اسم آن‌ها منتشر شد اما اتهامشان اعلام نشد؛ باید مراقب بود که آبروی افراد زیر سوال نرود. اجرای صحیح عدالت منوط به آن است که عدالت به صورت کامل و در همه عرصه‌ها اجرا شود و باید مراقبت کرد که تحت تاثیر سیاست‌بازی و باندبازی‌ها قرار نگیرد.»

  پیش از این سخنان نیز، رئیس دولت دهم در روز دفاع از وزیر اقتصاد در مجلس بر این مساله که اختلاس خارج از سیستم بانکی رخ داده است تاکید کرده بود.

  ادامه مطلب
 •  

  احتمال دخالت سیا و موساد در ترور فرزند محسن رضایی+تصاویر

  مرحوم احمد رضایی و محل مرگ وی

  فرزند محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در هتل گلوریای دبی به طرز مشکوکی درگذشت.

  به گزارش شفاف به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دكتر محسن رضایی، معاون اطلاع رسانی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این مطلب افزود: در حالی كه احمد رضایی در هتل گلوریای دبی در طبقه 18 اتاق 23 اقامت داشته، به طرز مشكوكی در گذشته است.  شهرام گیل آبادی افزود: موضوع در حال بررسی است و به محض تکمیل اطلاعات، جزییات آن منتشر خواهد شد.

  گیل آبادی در ادامه گفت: همه دستگاه های مسئول در حال كار و زحمت بر روی این موضوع هستند و هنوز بررسی ها نهایی نشده است.

  وی در پاسخ به این سوال كه آیا قرار است جنازه فرزند دبیر مجمع تشخیص مصلحت به ایران بازگردانده شود، گفت: این موضوع نیز در حال پیگیری است.

  معاون اطلاع رسانی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار کرد: موضوع در حال بررسی است و به محض تكمیل اطلاعات، جزییات آن منتشر خواهد شد.

  لازم به ذکر است احمد رضایی، فرزند ارشد محسن رضایی بود که سفر وی به آمریکا در سال 1377 و بازگشت وی طی سالهای گذشته خبرساز شده بود.  دبی از دیر باز به پایتخت جاسوسان اسرائیل در منطقه شهرت داشته است. ترور المبحوح از رهبران سرشناس حماس هم در همین شهر اتفاق افتاد. دوبی همچنین بزرگترین مرکز جاسوسی آمریکا علیه ایران در میان کشورهای حاشیه ای خلیج فارس است. اگر چه این موضوع صرفا یک گمانه زنی رسانه ای است اما فرزند دبیر مجمع تشخیص هم بعید نیست قربانی سرویس های امنیتی اسرائیل و آمریکا شده باشد تا بدین ترتیب ضربه ای بر محسن رضایی وارد آید.


  علت‌مرگ‌مشکوک‌پسرمحسن‌رضایی فاش‌شد

  به گزارش مهر؛ شنیده‌ها حکایت از فوت احمد رضایی پسر ارشد محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به دلیل اتصال جریان قوی برق به بدنش دارد.

  وی از چندی قبل به تنهایی در دبی ساکن بوده و برای درمان به کشورهای اروپایی تردد داشته است.

  معاون اطلاع رسانی دبیر خانه مجمع تشخیص مصلحت نظام پیش از ظهر امروز، شیوه فوت احمد رضایی را مشکوک خواند و توضیح داد: در حالی که احمد رضایی در هتل گلوریای دبی در طبقه ۱۸ اتاق ۲۳ اقامت داشته به طرز مشکوکی در گذشته است.

   لازم به ذکر است احمد رضایی، فرزند ارشد محسن رضایی است که سفر وی به آمریکا در سال ۱۳۷۷ و بازگشت وی طی سالهای گذشته خبرساز شده بود.


  هتل گلوریا یکی از معروفترین هتلهای چهار ستاره امارات و دارای 1010 اتاق و 41 طبقه است. این هتل در 30 کیلومتری فرودگاه بین المللی دبی قرار دارد و بنابر گفته مسئولان هتل یک دقیقه با مترو و یک دقیقه با ایستگاه اتوبوس شهری دبی فاصله دارد.   نقشه محل مرگ

عکس

درباره سایت

 • به وب سایت زیتون نیوز خوش آمدید

آخرین عناوین

عکس

نویسندگان

نظرسنجی

 • عملکرد دولت دکتر حسن روحانی را طی این دوره ریاست جمهوری چگونه ارزیابی می کنید؟

زیتون نیوز

زیتون نیوز اخبار و اطلاعات جالبی را در اختیار کاربران قرار می دهد

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic