• زننده سریعترین گل تاریخ فوتبال خودکشی کرد

  زننده سریعترین گل تاریخ فوتبال در سن ۳۵ سالگی درگذشت.

  به گزارش خبرگزاری فرانسه از هنگ کنگ ، چیونگ سای هو – یکی از مشهورترین فوتبالیستهای هنگ کنگی پس از مشاجره لفظی با همسرش خودکشی کرد.

  این هافبک ۳۵ ساله در سال ۱۹۹۳ با گلزنی در ثانیه ۲:۰۸ آغاز بازی تیم ملی جوانان هنگ کنگ مقابل پورتس موث نام خود را به عنوان زننده سریعترین گل جهان ثبت کرده است.

  دو روزنامه اپل دیلی و ساوث چاینا مورنینگ پست به نقل از پلیس محلی نوشتند ، چیونگ پس از مشاجره با همسرش از پنجره آپارتمان مسکونی خود که در طبقه سی و ششم یک برج قرار داشت بیرون پرید و در دم جان سپرد.

  پلیس علت مشاجره را مسائل مالی عنوان کرد.

  چیونگ در ۵۶ بازی برای تیم هنگ کنگ ۸ گل به ثمر رساند. او در سال ۲۰۰۸ از فوتبال حرفه ای وداع کرد.

 • 172522 812 گاف بزرگ در اولین شماره روزنامه مشایی: شهادت یکی از اشرار جنوب شرق!!

  دادنا: اولین شماره روزنامه منتسب مشایی در حالی امروز منتشر شده که در همان شماره اول یک گاف بزرگ از زیر دست تیم تحریریه و ویراستاران این نشریه عبور کرده و در صفحه دوم جاخوش کرده است.

  به گزارش دادنا، در صفحه دوم روزنامه هفت صبح در بخشی که به نظر می رسد به مرور اخبار مهم روز اختصاص یافته، خبری وجود دارد که در ابتدای آن می خوانیم: «شهادت یکی از اشرار جنوب شرق کشور، موجی از شادی را در میان مردم ساکن منطقه کهنوج بر انگیخت. این شرور که شهاب محمودی نام داشت، با اقداماتی از قبیل قتل و گروگانگیری، جو رعب و وحشت را در در میان مردم منطقه کهنوج از توابع استان کرمان ایجاد کرده بود…».
  در حالی لفظ مقدس «شهادت» برای هلاکت یک شرور در صفحه دوم این روزنامه مورد استفاده قرار گرفته که معمولاً اعضای تیم تحریریه و ویراستاری روزنامه های اینچنینی سعی می کنند، حداقل در شماره های نخست نهایت دقت و ظرافت را مبذول بررسی مطالب کنند تا درج گاف های اینچنینی سبب خدشه دار شدن اعتبار روزنامه در همان شماره های نخست نشود، آن هم روزنامه‌ای با این همه سروصدا و جنجال که از مدت ها موضوع تحلیلها و گمانه زنی های اهالی رسانه بوده و شایعات و حقایق بسیاری در باب آن منتشر شده است.


 • esteghlal perspolis 300x191 کاشانی: دایی در ابتدای فصل برای کسب یک جام قول داده است
  سرپرست باشگاه پرسپولیس، گفت: شاید برخی بخواهند من و علی دایی را روبروی هم قرار دهند و اگر از تجربه مان استفاده نکنیم به راحتی به هدف خودشان می‌رسند. این مساله درباره مجموعه پرسپولیس صادق است و می خواهند ما لشگر شکست خورده باشیم.

  به گزارش ایسنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، حبیب کاشانی امشب (شنبه) در اردوی سرخپوشان برای دیدار با نفت تهران، با اشاره به برخی شایعه پراکنی ها برای ایجاد اختلاف در پرسپولیس و دور کردن این تیم از فرصت های باقیمانده در بازی های آینده این تیم، افزود: “امروز خبری مبنی بر کسر ۱۰ درصد از قرارداد بازیکنان به خاطر باخت در برابر بنیادکار را منتشر کردند که کذب محض است. ما در پرسپولیس بر اساس قواعد حرفه ای و به صورت تیمی کار می کنیم. تصمیم گیری درباره جریمه بازیکنان در حیطه اختیارات کمیته فنی است و با نظر کادر فنی و دیگر اعضای این کمیته و ارجاع به کمیته انضباطی باشگاه اعمال می‌شود. اگر روزی کمیته فنی به این تصمیم برسد حتما این کار را می کنم اما وقتی اساسا کمیته فنی باشگاه، جلسه ای نداشته است و نظر و رویه کاری ما هم چنین برخوردهایی نبوده است چطور چنین خبری را می ‌سازند؟ من از بازیکنان انتظار دارم دقت کنند و اجازه ندهند برخی جریان ها با شایعه پراکنی و دروغ پردازی، به اتحاد تیمی ما لطمه بزنند.

  کاشانی تصریح کرد: ما در روزهای سخت کنار هم بوده‌ایم و باید در ادامه مسیرمان هم در روزهای سخت کنار هم باشیم. ما در روزهای سخت بعد از شکست، از جمله در بازی با استقلال دست بازیکنانمان را گرفتیم و کنارشان بودیم. درحالی که اگر جریمه هم اعمال می شد کسی خرده نمی گرفت. برای بازی با بنیاد کار هم به همین شکل. اما در این ۳۰ ماه که کنار هم بودیم، روال کار من اینگونه نبوده است. چرا که اعتقاد دارم بازیکنانمان برای تیم کم نمی گذارند و بی تعصب نیستند.

  سرپرست باشگاه پرسپولیس، خاطرنشان کرد: پس از بازی با استیل آذین یک هفته آماج حملات بودیم. به انحا مختلف می خواهند حاشیه را وارد تیم ما کنند ما نباید اجازه این کار را بدهیم و از آن مهم تر اینکه طوری نشود که خودمان نفتی روی آتش بریزیم.

  حبیب کاشانی گفت: امسال هر اتفاقی افتاد کتکش را من خوردم و آماج حملات قرار گرفتم. پس از جریان‌های بازی استیل آذین به من حمله شد. دایی درباره افراد کادر فنی‌اش، سلیقه خودش را داشت آن وقت هجمه های این انتخاب که از حقوق اولیه سرمربی است به سمت من روان شد. در حال حاضر هم به اشکال مختلف علیه ما جوسازی می کنند تا شاید به هدفشان برسند اما من فقط یک وظیفه داشتم که آن هم ایجاد آرامش برای بازیکنان و کادر فنی است و سعی می کنم در حیطه وظایف خودم درست عمل کنم تا شما با خیال آسوده، فقط به تمرینات بپردازید.

  وی به اصرار برخی به ایجاد حاشیه برای پرسپولیس اشاره کرد و گفت: تا همین امروز طوری گفته یا نوشته اند که انگار من با ۵ سرمربی مذاکره کرده ام. علی دایی دارد کارش را می کند آن وقت از افراد مختلفی مانند ابراهیم زاده، لوکا بوناچیچ، دنیزلی، حمید استیلی و غیره نام می برند و بعضا میان بازیکنان می روند و با این حرف ها با آنها وارد مذاکره می شوند. یک عده دلال می‌روند با این خبرهای کذب که سال بعد، فلانی سرمربی است و به بازیکن می گویند که تو هستی یا نیستی و سپس برای تامین منافعشان کارهای دیگری می‌کنند. کجای دنیا چنین اتفاقاتی می افتد و شاهد چنین حاشیه هایی هستیم. می خواهند تمرکز بازیکنان را به هم بزنند و البته منافع خودشان را از این آب گل آلود، بدست بیاورند. اما همانطور که علی دایی هم به درستی اشاره کرده ما با قدرت به کارمان ادامه می دهیم و در پایان فصل در این باره تصمیم می گیریم.

  کاشانی به صحبت های برخی در برنامه “۹۰″ اشاره کرد و گفت: مصاحبه می کنند و می گویند کسانی می خواهند با پول بیت المال به شورای شهر بروند، حقیقتا عجیب است که این صحبت ها مطرح می شود من پیش از پرسپولیس افتخار دو دوره نمایندگی و خدمت به مردم شهر تهران را در شورای شهر داشتم. برد و باخت فوتبال چه ارتباطی به این مسائل دارد. از طرفی طوری جوسازی می‌کنند که انگار من و علی دایی عنقریب است که به روی هم اسحله بکشیم! تاکید می کنم ما هیچ مشکلی با هم نداریم و رفاقت من با دایی یک دوستی ۱۸-۱۷ ساله است. صبح روزی که علی دایی به هر ترتیب از سرمربیگری تیم ملی برکنار شده بود، به او زنگ زدم بنابراین رفاقت ما برای امروز و دیروز نیست. نه علی دایی به من نیاز دارد و نه من برای کاندیدا شدن به این چیزها نیاز دارم. به من تکلیف شده که در پرسپولیس حضور داشته باشم و من هم با آگاهی علی دایی را به عنوان سرمربی انتخاب کردم. اگر همین امروز به من بگویند باید بروی چون خودم را سرباز می دانم و هیچ وابستگی به این پست و مقام ندارم به راحتی کنار می روم.

  کاشانی افزود: دایی در ابتدای فصل برای کسب یک جام قول داده بود که هنوز هم این فرصت را دارد. من فکر می کنم کسانی که به دنبال حاشیه سازی هستند می خواهند خوشحالی ما را در قهرمانی جام حذفی نبینند. می خواهند با مشغول کردن فکر ما به حاشیه ها و تفرقه افکنی، فرصت قرار گرفتن در جایگاه دومی یا سومی لیگ برتر را از ما بگیرند. ما حتی هنوز برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان هم شانس داریم، هر چند به سختی حاصل شود. اما درگیر شدن به مسایل جانبی همین شانس ها را هم از ما می گیرد و باید متوجه باشیم که عده‌ای دنبال همین مساله اند. در غیر اینصورت چرا باید از قول من تیتر بزنند غلامرضا رضایی و مازیار زارع با نظر من جذب نشده اند! این جریان سازی ها برای چیست؟ اگر دقت کنیم و هوشیار باشیم، همه چیز واضح است. امروز صبح به من گفتند خبر کذب کسر ۱۰ درصد از قرارداد بازیکنان را تکذیب کنم اما اگر بنا به تکذیب اخبار ناصحیح باشد من باید همیشه مشغول تکذیب کردن باشم.

  کاشانی تاکید کرد: هواداران از ما ناراحت بودند و شعارهایی را هم دادند. آنها کاملا حق دارند و ما باید دست تک تک آنها را ببوسیم. هوادارانی که در روز بازی با بنیاد کار رکورد حضور تماشاگر در بازی های آسیایی را زدند و برای حمایت از ما آمدند. با نتیجه‌ای هم که حاصل شد ناراحت شدند و ابراز ناراحتی کردند که حق هم دارند. ما با هوادارانمان زنده هستیم و آنها برای ما مثل اکسیژن هستند که با داشتنش با قدرت بیشتری بازی می‌کنیم. من، علی دایی، خوردبین، همه بازیکنان و این مجموعه، نوکر مردم هستیم و باید به خاطر آنها از همه وجودمان مایه بگذاریم. باید دقت کنیم و اجازه تفرقه افکنی به احدی ندهیم.

 • ahmadinejad mashayiee دفتر ریاست جمهوری از مداحان شکایت می کنند
  معاون حقوقی رییس‌جمهور گفت: علاوه بر شکایتی که دادستانی علیه یکی از مداحان به اتهام توهین به رییس‌جمهور مطرح کرده، معاونت حقوقی ریاست جمهوری نیز شکایت جداگانه‌ای علیه این مداح مطرح می‌کند.

  معاون حقوقی رییس‌جمهور گفت: علاوه بر شکایتی که دادستانی علیه یکی از مداحان به اتهام توهین به رییس‌جمهور مطرح کرده، معاونت حقوقی ریاست جمهوری نیز شکایت جداگانه‌ای علیه این مداح مطرح می‌کند.

  دکتر فاطمه بداغی در گفت‌وگو باایسنا گفت: در مواردی که توهین به رییس‌جمهور صورت می‌گیرد، دادستان می‌تواند به عنوان مدعی‌العموم شکایتی را مطرح کند. در مورد اخیر نیز دادستان به عنوان مدعی‌العموم شکایتی طرح کرده و ما نیز شکایت جداگانه‌ای ارائه خواهیم داد.

  وی با بیان اینکه «ما قبلا هم از یکی دیگر از مداحان شکایت کرده بودیم»، ادامه داد: به نظر ما کسانی که مدعی اسلام ناب محمدی (ص) هستند باید بیشتر مقید به رعایت احکام اسلامی و اخلاق باشند .

  این در حالی است که معاون حقوقی رییس جمهور هفته گذشته اعلام کرده بود که دلیل شکایت های متعدد دفتر ریاست جمهوری از اشخاص و رسانه ها اخلاقی کردن جامعه اسلامی است .

  فاطمه بداغی معاون حقوقی رئیس جمهور درباره طرح شکایات دولت از رسانه‌ها و برخی اشخاص گفته بود : دولت احترام کامل برای فضای آزاد و نقد منصفانه و بحث منطقی در رسانه‌ها قائل است و ضمن دفاع از این مولفه‌ها، گاهی از موارد قابل اغماض هم گذشت می کنیم. ظرفیت بردباری و تحمل دولت نسبت به فضای نقد زیاد است و نسبت به برداشت‌ها هم صبوری کافی داریم، اما اگر فضای جامعه به نحوی ملتهب شود که قبح برخی جرایم ریخته شود، ناگزیریم در پیگیری موضوعات جدی باشیم.

  بداغی حتی این را هم گفته بود که که “لزوما طرف شکایت دولت، سایت‌ها و مطبوعات نیستند و حتی ممکن است از برخی اشخاص هنجارشکن نیز، به دلیل ارتکاب جرائمی چون توهین و افترا علیه مسئولان که قانون تعریف روشنی برای آنها دارد، شکایت شود “.

  معاون حقوقی رئیس جمهور در پاسخ به این سؤال که آیا طرح شکایت از منتقدان برخی مسئولان دولتی مغایر نظر رئیس جمهوری نیست که بر عدم شکایت دستگاه‌ها تاکید دارد؟ گفت: معاونت حقوقی ریاست جمهوری وظایفی قانونی دارد که بر اساس آن عمل می کند.

عکس

درباره سایت

 • به وب سایت زیتون نیوز خوش آمدید

آخرین عناوین

عکس

نویسندگان

نظرسنجی

 • عملکرد دولت دکتر حسن روحانی را طی این دوره ریاست جمهوری چگونه ارزیابی می کنید؟

زیتون نیوز

زیتون نیوز اخبار و اطلاعات جالبی را در اختیار کاربران قرار می دهد

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو