تبلیغات
زیتون نیوز - فاش شدن راز زیدان توسط همسرش
 • فاش شدن راز زیدان توسط همسرش


  در فینال جام جهانی سال 2006 آلمان زین الدین زیدان بازیکن محبوب تیم ملی فرانسه در اواخر بازی با ضربه سر  بازیکن تیم ملی ایتالیا (ماتراتزی) را نقش بر زمین کرد و از زمین مسابقه اخراج شد. تا کنون کسی از دلیل واقعی این حرکت زیدان اطلاعی نداشت. اما همسر وی در کتاب خود علت این حرکت را فاش کرد.

  برای دیدن ادامه متن به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

  از آن زمان تاکنون در این باره رسانه ها جهان هر یک از نگاه خود به گمانه زنی درباره اقدام زیدان پرداخته بودند ، از جمله اینکه “ماتراتزی” بازیکن ایتالیایی زیدان را به دلیل مسلمان بودن “تروریست” خطاب کرده بود.
  اما ورونیک بر خلاف این گمانه زنی ها ، عکس العمل خشن همسرش در آن روز را به اختلاف ونزاع وی با زیدان در شب قبل از مسابقه نسبت داده است.

  همسر ستاره سابق تیم ملی فرانسه در چاپ دوم کتاب خود به عنوان “ زیدان زندگی اسرار آمیز ” آورده است :”اختلاف میان من و زیدان در شب قبل از بازی نهایی جام جهانی ۲۰۰۶ ، باعث شد تا زیدان با روحیه ای خراب پا به میدان این مسابقه گذاشته و آن حرکت خشن را نشان دهد.”

  ورونیک که برای شش سال این راز را پنهان کرده بود در این کتاب گفته است که ” زیدان در زمین بازی بویژه پس از اینکه یک فرصت گل را از دست داد ، بسیار عصبی و متشنج به نظر می رسید.”

  همسر زیدان همچنین فاش کرد که زیدان در این بازی ، زیر پیراهنی پوشیده بود که بر روی آن از تیم یونتوس باشگاه سابق خود و رئال مادرید و نیز همه کسانی که در دوران بازی اش از او حمایت کرده بودند ، تشکر کرده بود تا پس از پایان بازی از آنها قدردانی کند اما اخراج وی از زمین همه چیز را خراب کرد.

  * مطالب مشابه :

عکس

درباره سایت

 • به وب سایت زیتون نیوز خوش آمدید

آخرین عناوین

عکس

نویسندگان

نظرسنجی

 • عملکرد دولت دکتر حسن روحانی را طی این دوره ریاست جمهوری چگونه ارزیابی می کنید؟

زیتون نیوز

زیتون نیوز اخبار و اطلاعات جالبی را در اختیار کاربران قرار می دهد